Systems: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 93: | Line 93: | ||
<br> | <br> | ||
{| border="1" cellpadding="2" | {| border="1" cellpadding="2" | ||
|''' | |''' Server naam ''' ||''' Host naam ''' || ''' Functie ''' | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| c-jovo-srv || c-jovo-srv || Virtual server t.b.v. Johan Volkers | | c-jovo-srv || c-jovo-srv || Virtual server t.b.v. Johan Volkers | ||
|- | |- | ||
| c-broek | | c-broek || c-broek || Virtual server t.b.v. Jan van den Broek | ||
|- | |- | ||
| ubuntu-nl-srv01 || ubuntu-nl-srv01 || Virtual server t.b.v. ubuntu-nl-srv01 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 14:16, 18 June 2013
| ad1.ad.hobby.nl | Active Directory server t.b.v. VMware vCenter | (vmware) | ad1 | |
| ad2.ad.hobby.nl | Active Directory server t.b.v. VMware vCenter | (vmware) | ad2 | |
| backup2bit.hobby.nl | De server die backup verzorgt naar bit en bas | (vmware) | backup2bit | |
| cacert-int.hobby.nl | webserver t.b.v. CAcert en Oophaga | (vmware) | cacert-int | |
| cacti.hobby.nl | ???? | (vmware) | ||
| db01.hobby.nl | De database server voor hobbynet users | (loadbalanced) | (vmware) | db01 |
| db02.hobby.nl | De database server voor hobbynet users | (loadbalanced) | (vmware) | db02 |
| dnscheck.hobby.nl | ?????? | (vmware) | ||
| hcc-db03.hobby.nl | De database server voor www.hcc.nl en www.hobby.nl | (loadbalanced) | (vmware) | hcc-db03 |
| hcc-db04.hobby.nl | De database server voor www.hcc.nl en www.hobby.nl | (loadbalanced) | (vmware) | hcc-db04 |
| game2-int.hobby.nl | Game-server | (vmware) | game2-int | |
| game5-int.hobby.nl | Game-server | (vmware) | game5-int | |
| hcc-ldap-lb1.hobby.nl | LDAP server voor hcc.nl productieomgeving | (loadbalanced) | (vmware) | LDAP servers |
| hcc-ldap-lb2.hobby.nl | LDAP server voor hcc.nl productieomgeving | (loadbalanced) | (vmware) | LDAP servers |
| html-lb1.hobby.nl | html webserver 1 | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de html cluster pagina |
| html-lb2.hobby.nl | html webserver 2 | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de html cluster pagina |
| lb1.network.hobby.nl | Loadbalancer 1 | (vmware) | Beschreven op de Loadbalancers cluster pagina | |
| lb2.network.hobby.nl | Loadbalancer 2 | (vmware) | Beschreven op de Loadbalancers cluster pagina | |
| ldap2-int.hobby.nl | LDAP server voor hcc.nl acceptatieomgeving | (vmware) | LDAP servers | |
| logging-int.hobby.nl | Centrale logserver | hardware | logging-int | |
| mail-dev-int.hobby.nl | Mailserver | (vmware) | beschreven in EMAIL | |
| nagios1.hobby.nl | Nagios 1 is de primaire nagios server | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de Nagios cluster pagina |
| nagios2.hobby.nl | Nagios 2 is de secundaire nagios server | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de Nagios cluster pagina |
| ns1.hobby.nl | 1e name server | (vmware) | ns1 | |
| ns2.hobby.nl | 2e name server | (vmware) | ns2 | |
| ns3.hobby.nl | 3e name server | extern gehost | ns3 | |
| otrs.hobby.nl | OTRS server | (vmware) | otrs | |
| php-joomla-lb1.hobby.nl | php-joomla webserver 1 | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de PHP-Joomla cluster pagina |
| php-joomla-lb2.hobby.nl | php-joomla webserver 2 | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de PHP-Joomla cluster pagina |
| php-lb1.hobby.nl | php webserver 1 | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de PHP cluster pagina |
| php-lb2.hobby.nl | php webserver 2 | (loadbalanced) | (vmware) | Beschreven op de PHP cluster pagina |
| pxe.hobby.nl | PXE server | (vmware) | PXE | |
| scp.hobby.nl | SCP en ftp voor hobbynet users | (vmware) | scp | |
| scripting-int.hobby.nl | Scripting-server (opvolger van hgatenl) | (vmware) | scripting-int | |
| store1.hobby.nl | Storage server | hardware | Beschreven in Storage cluster | |
| store2.hobby.nl | Storage server | hardware | Beschreven in Storage cluster | |
| squid-int.hobby.nl | SQUID server t.b.v. servers zonder externe interface | (vmware) | squid-int | |
| vmware-beheer.ad.hobby.nl | Beheer server voor VMware machines en HPsim | hardware | vmware-beheer | |
| www-test-lb1.hobby.nl | De test web server voor www.hcc.nl | (loadbalanced) | (vmware) | www-test loadbalanced servers |
| www-test-lb2.hobby.nl | De test web server voor www.hcc.nl | (loadbalanced) | (vmware) | www-test loadbalanced servers |
| www-prod-lb1.hobby.nl | De productie web server voor www.hcc.nl | (loadbalanced) | (vmware) | www-prod loadbalanced servers |
| www-prod-lb2.hobby.nl | De productie web server voor www.hcc.nl | (loadbalanced) | (vmware) | www-prod loadbalanced servers |
| www-hobby-nl-lb1.hobby.nl | De web server voor www.hobby.nl | (loadbalanced) | (vmware) | www-hobby-nl loadbalanced servers |
| www-hobby-nl-lb2.hobby.nl | De web server voor www.hobby.nl | (loadbalanced) | (vmware) | www-hobby-nl loadbalanced servers |
| Server naam | Host naam | Functie |
| c-jovo-srv | c-jovo-srv | Virtual server t.b.v. Johan Volkers |
| c-broek | c-broek | Virtual server t.b.v. Jan van den Broek |
| ubuntu-nl-srv01 | ubuntu-nl-srv01 | Virtual server t.b.v. ubuntu-nl-srv01 |