Systems: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 55: | Line 55: | ||
|store1.hobby.nl || Storage server||[[Storage_cluster|Beschreven in Storage cluster]] | |store1.hobby.nl || Storage server||[[Storage_cluster|Beschreven in Storage cluster]] | ||
|- | |- | ||
|www-test.hobby.nl || De test web server voor www.hcc.nl ||[[Www-test| | |www-test.hobby.nl || De test web server voor www.hcc.nl (vmware)||[[Www-test|www-test]] | ||
|- | |- | ||
|www-test-lb1.hobby.nl || De test web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware)||[[Www-test-lb*|www-test loadbalanced servers]] | |||
|- | |||
|www-test-lb1.hobby.nl || De test web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware)||[[Www-test-lb*|www-test loadbalanced servers]] | |||
|- | |||
|www-prod-lb1.hobby.nl || De productie web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware)||[[Www-prod-lb*|www-prod loadbalanced servers]] | |||
|- | |||
|www-prod-lb1.hobby.nl || De productie web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware)||[[Www-prod-lb*|www-prod loadbalanced servers]] | |||
|- | |||
|db01.hobby.nl || De database server voor hobbynet users (loadbalanced)(vmware)||[[MySQL_cluster|Beschreven op de MySQL cluster pagina]] | |||
|- | |||
|db02.hobby.nl || De database server voor hobbynet users (loadbalanced)(vmware)||[[MySQL_cluster|Beschreven op de MySQL cluster pagina]] | |||
|- | |||
|hcc-db03.hobby.nl || De database server voor www.hcc.nl en www.hobby.nl (loadbalanced)(vmware)||[[MySQL_cluster|Beschreven op de MySQL cluster pagina]] | |||
|- | |||
|hcc-db04.hobby.nl || De database server voor www.hcc.nl en www.hobby.nl (loadbalanced)(vmware)||[[MySQL_cluster|Beschreven op de MySQL cluster pagina]] | |||
|- | |||
|lb1.network.hobby.nl || Loadbalancer 1 (vmware)||[[Loadbalancers|Beschreven op de Loadbalancers cluster pagina]] | |||
|- | |||
|lb2.network.hobby.nl || Loadbalancer 1 (vmware)||[[Loadbalancers|Beschreven op de Loadbalancers cluster pagina]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
Revision as of 12:24, 13 November 2011
| ad1.ad.hobby.nl | Active Directory server t.b.v. VMware vCenter | ad1 |
| ad2.ad.hobby.nl | Active Directory server t.b.v. VMware vCenter | ad2 |
| cacert-int.hobby.nl | webserver t.b.v. CAcert en Oophaga (vmware) | cacert-int |
| db-int.hobby.nl | Databaseserver (vmware) | db-int |
| game1-int.hobby.nl | Game-server (vmware) | game1-int |
| game2-int.hobby.nl | Game-server (vmware) | game2-int |
| game3-int.hobby.nl | Game-server (vmware) | game3-int |
| game4-int.hobby.nl | Game-server (vmware) | game4-int |
| game5-int.hobby.nl | Game-server (vmware) | game5-int |
| html-int.hobby.nl | Plain HTML webserver (vmware) | html-int |
| kadernet-int.hobby.nl | Kadernet webserver (vmware) | kadernet-int |
| logging-int.hobby.nl | Centrale logserver (vmware) | logging-int |
| mail-dev-int.hobby.nl | Mailserver in aanbouw (vmware) | beschreven in EMAIL |
| ntop-int.hobby.nl | NTOP server (netwerk load monitor) (vmware) | ntop-int |
| otrs-int.hobby.nl | OTRS server (vmware) | otrs-int |
| php-int.hobby.nl | PHP-enabled webserver (vmware) | php-int |
| php-joomla-int.hobby.nl | PHP-enabled webserver t.b.v. Joomla (vmware) | php-joomla-int |
| pxe-int.hobby.nl | PXE server (vmware) | pxe-int |
| scp.hobby.nl | SCP en ftp voor hobbynet users (vmware) | scp |
| scripting-int.hobby.nl | Scripting-server (opvolger van hgatenl)(vmware) | scripting-int |
| squid-int.hobby.nl | SQUID server t.b.v. servers zonder externe interface (vmware) | squid-int |
| ns.hobby.nl | 1e name server | ns |
| ns2.hobby.nl | 2e name server | ns2 |
| ns3.hobby.nl | 3e name server | ns3 |
| vmware-beheer-int.hobby.nl | Beheer server voor VMware machines en HPsim | vmware-beheer-int |
| store1.hobby.nl | Storage server | Beschreven in Storage cluster |
| store1.hobby.nl | Storage server | Beschreven in Storage cluster |
| www-test.hobby.nl | De test web server voor www.hcc.nl (vmware) | www-test |
| www-test-lb1.hobby.nl | De test web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware) | www-test loadbalanced servers |
| www-test-lb1.hobby.nl | De test web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware) | www-test loadbalanced servers |
| www-prod-lb1.hobby.nl | De productie web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware) | www-prod loadbalanced servers |
| www-prod-lb1.hobby.nl | De productie web server voor www.hcc.nl (loadbalanced)(vmware) | www-prod loadbalanced servers |
| db01.hobby.nl | De database server voor hobbynet users (loadbalanced)(vmware) | Beschreven op de MySQL cluster pagina |
| db02.hobby.nl | De database server voor hobbynet users (loadbalanced)(vmware) | Beschreven op de MySQL cluster pagina |
| hcc-db03.hobby.nl | De database server voor www.hcc.nl en www.hobby.nl (loadbalanced)(vmware) | Beschreven op de MySQL cluster pagina |
| hcc-db04.hobby.nl | De database server voor www.hcc.nl en www.hobby.nl (loadbalanced)(vmware) | Beschreven op de MySQL cluster pagina |
| lb1.network.hobby.nl | Loadbalancer 1 (vmware) | Beschreven op de Loadbalancers cluster pagina |
| lb2.network.hobby.nl | Loadbalancer 1 (vmware) | Beschreven op de Loadbalancers cluster pagina |
| Jail naam | Host naam | Functie |
| c-jovo-srv | c-jovo-srv | Virtual server t.b.v. Johan Volkers |
| c-broek-srv | c-broek-srv | Virtual server t.b.v. Jan van den Broek |